Wings of Butterfly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Yellow, purple, welcome!

3 participanți

In jos

Yellow, purple, welcome! Empty Yellow, purple, welcome!

Mesaj  Mabel Vin Iun 26, 2009 5:15 am

O, well, let's say hi first!
Numele meu e unu destul de simplut, usor de retinut si nu e mare lucru de capul lui, fara alte introduceri, moi-Delia. Locuiesc in Bacau, am 14 primaveri dar nu mai e mult si implinesc 15. Sunt destul de sociabila, inchisa in mine uneori, zbuciumata si deosebit de aeriana. Imi place sa torturez sirenele, am obiceiuri sadice dar si ciudate, de exemplu cel de a merge si de a sari prin casa fara noima,. Am destul de multe animeuri favorite, genul meu preferat fiind yuri, detest comediile si imi mai plac usor cele yaoi. In mare, topul meu cuprinde Maria-sama ga miteru, The melancholy of Haruhi Suzumiya, Strawberry panic si Kiddy grade. In domeniu de muzica ascult destul de mult rock si o usoara urma de pop. Trupele mele favorite sunt Evanescence, Moi dix mois, Epica, An Cafe, The Gazette, Nightwish, Lafee, Emilie Autumn, Imogen heap, TATU si The Veronicas.
Imi place sa citesc, sriitorul meu favorit e Paulo Coelho si ador cartea 'Veronika se hotaraste sa moara'. Pe langa ea mai prefer 'Colectionarul' de John Fowles si 'Arta Conversatiei' de I Vulpescu. Zodia balanta, ascendent in leu, culori favorite:albastru si mov.
Cam atatea am de zis despre mine. astept intrebari.
Mabel
Mabel
New Butterfly

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 26/06/2009

Sus In jos

Yellow, purple, welcome! Empty Re: Yellow, purple, welcome!

Mesaj  Kyky Ignis Vin Iun 26, 2009 2:44 pm

oo , My dear zyzster .. happy posting dear and have fun!
Kyky Ignis
Kyky Ignis
Admin

Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 25/06/2009

https://wings-of-butterly.forumgratuit.ro

Sus In jos

Yellow, purple, welcome! Empty Re: Yellow, purple, welcome!

Mesaj  Lelouch Vin Iun 26, 2009 3:04 pm

Welcome here.. happy posting si sper sa iti faci prieteni
Lelouch
Lelouch
Admin

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 25/06/2009

Sus In jos

Yellow, purple, welcome! Empty Re: Yellow, purple, welcome!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum