Wings of Butterfly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

3 participanți

In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Jasmin Mar Iul 07, 2009 9:16 pm

Asa,pai,numele :-? Unu,simpluu! Gabi [fetita : ))]Asa:Porecle:-Byga -derivare - Baghy [poveste lunga,cu colega-mea]Tzucu [oh,D-ne,urascc porecla asta]Scooby Doo [de la o melodie,pe care o ascultam in continuu,cu scooby doo : ))]Ketchup [eram la o piterie,de ziua unui prieten,si mestecam cu cutitu`-n kechup,si ziceam ca ii sanngeee (nebunia mea,dupa sange)si aia,au inceput sa-mi dea cu ketchup peste tot (nehalitiii)]Mno,cam atat cu poreclele!
Pai,varsta! 12 ani,stiu tiu,nu aplaudati,dati cu banii! [asa,mica in fine,da` tot aia]Pai,lucruri preferate :
-Iesitu` p-afara [mai ales cu cei 3 my best friend -Cei patru muschetarii,asa ne intitulam B-)]
-Sa merg la plaja [sa-i bag pe varu-meo cu capu`-n apa,sa tipam,si sa ne auda toata plaja]
-Bananeleee :X :X :X :X [iubesc fructele astea]
-Sa ma catar in copaci,sa ciordelesc diverse fructe.
-Sa ma prostesc.
-Sa fac pe copilu` mic,si care are nevoie de aparare.Mai ales in fata baietzilor : ))
-Sa-i ciufulesc freza lu` fratelo [primu` muschetar : d]
-Muzica [mi-e greu sa va spun trupe,nu ma dau in vand dupa Michael Jackson (desii a murit,saracu`,Dumnezeu sa-L odihneasca in pace)]
-SA o enervez pe mama [sa-i fac mii de dracusori]
-Judo si atletism [p-amandoua le-am practicat,da` m-am lasat]
-Sa dormmm mult :X XXX
-Sa belesc ochii la tavan (cand n-am ce face :d )
-Retardata mea de fiemea
-SA ma injur cu varumeo .. Sa ne auda tot blocu` ..
-Sa-mi fac prietenii noi
-Farsele la telefon : XXX
-Sa-mi bat joc de o fata,Anania,fosta prietena alu` varumeo [handicapata fiinta]
-Sa fac kara-te prin casa.
Mno,cred ca am scris destul cu placerile =)) sa trec la neplaceri
-Fitele [nu-mi place sa dau aere de vedeta]
-Tarfele [oh D-ne,urasc mamiferele acestea]
-Maneleleee [LE URASC + Muzica populara]
-Cocalarii [oribile fiinte]
-(aa daa! iubesc bebelasu` meu de plus - ursuletu meu :X XXX]
-Mai sunt multe,da` na,memoria asta,ma cam lasa in aceste momente!
Edit:O iubesc si pe sor-mea .. ca sa nu se supere aia Smile)
Putin scris,ne? =))


Ultima editare efectuata de catre Jasmin in Mier Iul 08, 2009 3:15 pm, editata de 1 ori
Jasmin
Jasmin
New Butterfly

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/06/2009

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Kyky Ignis Mar Iul 07, 2009 11:57 pm

Esti o vaca :xsi te iubesc pentru ca esti sor`me .. welcome:X:X:X:x
Kyky Ignis
Kyky Ignis
Admin

Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 25/06/2009

https://wings-of-butterly.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Celeste Mier Iul 08, 2009 12:24 pm

Intai se toate:voi doua santeti surori?
Iar acum sa revenim la motivul pentru care ne aflam aici:
Bine ai venit Gabi!Sper sa te distrezi aici si sa-ti faci multi prieteni.Intrebari nu am.Descrierea ta mi-a raspuns la tot. Very Happy Very Happy Very Happy
Celeste
Celeste
New Butterfly

Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In stafundurile iadului

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Jasmin Mier Iul 08, 2009 3:01 pm

: )) Nu,nu suntem surori,asa ne alintam noi =)) Si ea e nebuna mya,da` tot o iubesc : )) :X
Jasmin
Jasmin
New Butterfly

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/06/2009

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Celeste Mier Iul 08, 2009 3:03 pm

A,tare!Dar tot am o intrebare.
-Ce animeuri iti plac?
Celeste
Celeste
New Butterfly

Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In stafundurile iadului

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Jasmin Mier Iul 08, 2009 3:05 pm

Mno,imi pare rau sa te dezamagesc,da` nu prea ma uit la anime-uri .. iesitu` p`afara,imi cam acapareaza mare parte din timp! Razz
Jasmin
Jasmin
New Butterfly

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/06/2009

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Celeste Mier Iul 08, 2009 3:08 pm

Nu-i nicio dezamagire!Doar am intrebat.
Celeste
Celeste
New Butterfly

Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In stafundurile iadului

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Jasmin Mier Iul 08, 2009 3:09 pm

Ia stai,ma Alexandra? Tu esti ? =))
Jasmin
Jasmin
New Butterfly

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/06/2009

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Celeste Mier Iul 08, 2009 3:36 pm

-Da,in persoana! Very Happy Very Happy Very Happy
Celeste
Celeste
New Butterfly

Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In stafundurile iadului

Sus In jos

Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))] Empty Re: Bwoo! Bygaa ii acileaaa! :)) [Sor`me` treci incoa si intampina-ma =))]

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum